Zakopiańskie tourne rocznika 2007-2008

ZAKOPIAŃSKIE TOURNEE
  • 670 km drogi
  • 4 sparingi
  • 320 minut gry
  • 540 minut w autobusie

Roczniki 2007 oraz 20008 Szkoły Mistrzostwa Sportowego SMS Rzeszów udały się na dwudniowe tournée. W pierwszym dniu nasze drużyny rozegrały dwa sparingi z drużynami APPN Stal Mielec oraz ekstraklasową Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Zadania i realizacji założeń to główny cel jaki był wymagany przez naszych uczniów, zaś wynik to sprawa drugorzędna. W drużynie pojawiły się nowe twarze, Patryk oraz Oliwier, którzy mocno zaakcentowali swoje miejsce w zespole, na pewno podniosą poziom rywalizacji pomiędzy chłopcami. Testowani Jakub i Wiktor wierzymy ze również dołączą do Naszego zespołu by podnosić swój warsztat piłkarski oraz pomogą drużynie trampkarza młodszego odniesienia założonego celu sportowego jakim jest awans do Centralnej Ligi Juniora U-15.

„Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, widać w nich chęć spełnienia swoich marzeń oraz celu zastania zawodowym piłkarzem – opisuje trener Rafał opiekun rocznika 2007. Po meczach na nocleg udaliśmy się do Zakopanego do ośrodka Api Zakopane Ośrodek Rekreacyjno Wypoczynkowy, gdzie w sobotę rano czekały nas już kolejne dwa sparingi z miejscowymi drużynami”

„Specjalnie zaplanowane sparingi były o godzinie porannych by sprawdzić zaangażowanie i pragnienie dążenie do swojego celu. W obecnych czasach talent to jedna z kilku wyznaczników zawodowego piłkarza, głównym jest praca i sporo wyrzeczeń – dodaje trener Paweł. Gorący Potok to była ostatnia stacja naszego postoju, gdzie odbyliśmy zasłużony odpoczynek”

„Wody termalne zawierają w sobie bardzo wiele pierwiastków, które korzystnie wpływają na ludzki organizm. Kąpiele w takich wodach są nie tylko bardzo przyjemne, ale również usprawniają pracę serca, eliminują nieprzyjemne bóle mięśni i stawów, przyspieszają procesy metaboliczne” – opisuje trener Kamil.