Podsumowanie weekendowych gier

Poniżej przedstawiamy relacje z weekendowych gier naszych drużyn SMS Rzeszów.

ROCZNIK 2007

• Niezła gra naszej drużyny do 70 minuty czego owocem były gole Kucy oraz Czyrka, oprócz tego stworzyliśmy jeszcze kilka 100% sytuacji, niestety bez skuteczności. W końcówce niestety tracimy 3 gole i przegrywamy 2-4.
    SMS Rzeszów – Czarni Jasło 2-4 (Kuca, Czyrek)

ROCZNIK 2008

• Niemoc strzelecka w dalszym ciągu trwa, tylko w porównaniu do meczu z Resovią dwa trafienia zaliczył Oskar Nerc, który był najbardziej widoczna postacią tego meczu. Drużyna powoli rozumie grę i zadania przed nią stawiane.
    SMS Rzeszów – Karpaty Krosno 2-0 (Nerc 2)

ROCZNIK 2009

• Mecz w Krośnie to świetna weryfikacja naszych działań nad którymi pracowaliśmy w ostatnim czasie. Pierwsza część meczu to bardziej konkretną gra Beniaminka który swoją grą sprawiał nam spore problemy. W drugiej części rolę się odwrociły i to nasz zespół przejął inicjatywę. Bardzo cenne 60 minut dla obu drużyn które pokazały że nie przypadkowo obie drużyny przewodzą w ligowej tabeli. Poziom meczu stał na bardzo fajnym poziomie a zawodników po obu stronach z ogromnym potencjałem nie brakowało. Brawa dla obu drużyn za świetne widowisko do oglądania. Materiał do analizy idealny. Do zobaczenia już niebawem na kolejnych grach.
    Beniaminek Krosno – SMS Rzeszów 1-1
  • Mecz w lidze Trampkarzy to kolejna okazja dla chłopców którzy walczą o swoją pozycję w zespole do pokazania swoich umiejętności w szerszym przedziale czasowym. Mimo wysokiego wyniku nie jesteśmy do końca zadowoleni z jakości gry. O ile umiejętności indywidualne były na niezłym poziomie to już płynności w naszej grze trochę brakowało. Te rozgrywki pomagają chłopcom w zdobyciu minut podczas rywalizacji przeciwnikiem oraz w zdobyciu większej wiary w swoje umiejętności. Wykorzystujemy te rozgrywki także do tego aby nasi bramkarze grali na innych pozycjach dzięki czemu poprawiają grę nogami. Pracujemy dalej.
    SMS Rzeszów – Przybyszówka Rzeszów 17-0

ROCZNIK 2010

• Kolejny mecz Ligi Młodzika Młodszego za nami. Tym razem dobry pojedynek z DAF Rzeszów. W meczu szansę dostali wszyscy dostępni na tym weekendzie chłopcy. W meczu stwarzamy dużo sytuacji z których 4 wykorzystujemy. W całym meczu nie było momentu w którym mogliśmy się obawiać o stratę punktów.
    SMS Rzeszów – DAF Rzeszów 4-1
  • Po meczu z DAF Rzeszów cała grupa wybieramy się do Strzyżowa na mecz w Lidze Okręgowej rocznika 2009. Kolejne fajne doświadczenie i pokaz dużych umiejętności na tle rywala mocnego fizycznie. Fajna kombinacyjną gra w ataku i aż 6 strzelonych goli.
    Wisłok Strzyżów – SMS Rzeszów 3-6