04.03.2019

Podsumowanie zimowego obozu SMS Rzeszów

PODSUMOWANIE OBOZU W NADRZECZU W OPINII TRENERÓW
Grupa U-12 Rocznik 2007
W drugim tygodniu ferii przebywaliśmy na obozie w Nadrzeczu. Pierwsze treningi to przede wszystkim powrót na duże boisko z racji ze większość zimy treningi odbywały się pod małym balonem w Trzebownisku. Staraliśmy się skupić nad wykorzystaniem przestrzeni oraz kilkoma nowymi rozwiązaniami taktycznymi, z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Podczas wyjazdu rozegraliśmy 7 gier kontrolnych w których zanotowaliśmy 4 wygrane 2 porażki i jeden remis co napawa dużym optymizmem przed rundą wiosenną. Cały obóz na oceniam na plus. Dużo ciężkiej pracy, dobra atmosfera oraz wiele ciekawych pomysłów na najbliższy czas.
Trener Piotrek

Grupa U-11 Rocznik 2008
Nasza grupa obóz zimowy spędziła w Nadrzeczu w drugim tygodniu ferii. Do dyspozycji mieliśmy sztuczne boisko pokryte balonem, także idealne warunki do pracy Podczas pobytu rozegraliśmy 4 sparingi w których mogliśmy przetestować założenia, które sobie narzuciliśmy na okres przygotowawczy. Graliśmy z zespołami takimi jak: Górnik Łęczna 2007, Górnik Łęczna 2008, JKS Jarosław 2007, SMS Rzeszów 2007. Po analizie meczów kontrolnych jesteśmy zadowoleni z postawy chłopaków ponieważ większość z tych założeń została spełniona. Między treningami i meczami znaleźliśmy też czas na regeneracje w jacuzzi, saunie oraz podczas Ligi Mistrzów Cieszymy się że obóz odbył się bez większych kontuzji i już od następnego tygodnia po krótkim odpoczynku możemy wrócić do pracy
Trenerzy Paweł i Szczepan

Grupa U-10 Rocznik 2009
Planując tegoroczny obóz nasze działania ukierunkowane były na poprawienie deficytów podczas otwarcia gry. Z przebiegu całego tygodnia uważamy ,że zostało to dobrze zrealizowane poprzez jednostki treningowe oraz zaplanowane mecze kontrolne i przekładać się będzie na jeszcze lepszą organizację gry w tej fazie. Przeprowadziliśmy jedną jednostkę poświęconą na cykliczne testy określające obecny potencjał motoryczny oraz technikę specjalną. Odbyliśmy 7 jednostek treningowych oraz to nad czym nam najbardziej zależało czyli 6 meczy kontrolnych po 60-90 minut każdy. Wszystkie gry kontrolne miały określony cel i z jego realizacji możemy być bardzo zadowoleni. Duża przewaga w posiadaniu piłki przekładała się na wysokie zwycięstwa ze wszystkich grach. Łącznie strzelamy 101 bramek przy stracie zaledwie 21.
Graliśmy z: SMS 08, MOTOR LUBLIN, FA ZAMOŚĆ 08/09, FA NISKO, AP STALOWA WOLA, GÓRNIK ŁĘCZNA.
Dziękujemy każdej drużynie za wartościowe spotkania i grę fair.
Jesteśmy świadomi ,że pomimo obecnego poziomu cały czas musimy się rozwijać poprzez systematyczną pracę oraz konsekwencję.
Cieszy fakt iż każdy z chłopców na obozie rozegrał dużą liczbę minut co powinno tylko być z korzyścią na przyszłość.
Obóz przeminął bez większych kontuzji co cieszy i już jutro ruszamy do dalszej pracy.
Podczas tygodnia był również czas na integrację w formie jacuzzi oraz gry w szachy i winabll.
Rozmowy indywidualne z zawodnikami również pokazują nam strefę w której musimy jeszcze pracować 😊
Trenerzy Krzysiek i Arek

powrót do aktualności