O nas

0
Sport
0
Lekcje matematyki
0
Kadra
0
Linie autobusowe

SMS RZESZÓW

Chcemy, aby uczniowie w SMS Rzeszów uczyły się, przewodziły i robiły różnicę

NASZA HISTORIA

WYSOKA JAKOŚĆ EUKACJI

Szkoła Mistrzostwa Sportowego  w Rzeszowie to unikalna inicjatywa, powstała w wyniku zapotrzebowania na profesjonalne szkolenie dzieci i młodzieży w piłce nożnej. Szkoła rozpoczyna działalność we wrześniu 2018 roku, zapraszając we własne progi najzdolniejszych młodych adeptów z regionu.

Szkoła ma na celu kompleksowy rozwój zawodnika w ujęciu sportowym i dydaktycznym, jednocześnie przygotowując do udziału w profesjonalnych rozgrywkach na szczeblu zawodowym oraz kolejnych etapu edukacji (odpowiedzialne podejście do rozwoju młodego człowieka).

W szkoleniu nie opieramy się o jedną myśl szkoleniową lecz staraliśmy się z każdej metody wybrać odpowiednie elementy i przełożyć je na nasze warunki. Uważamy ,że nie ma złotej metody na wyszkolenie mistrza sportowego który osiągnie najwyższy poziom. Najważniejsze jest podejście wszystkich stron czyli sztabu trenerskiego , zawodnika oraz oczywiście jego rodziców.

Chcemy wyszkolić zawodnika który będzie uniwersalny i bez problemu dostosuje się do systemu w którym gra dana drużyna. Bardzo ważne dla nas jest wyszkolenie techniczne , taktyczne, motoryczne aczkolwiek w dużym stopniu zwracamy uwagę na szybkie podejmowanie decyzji. W treningu czas dzielimy na motorykę, technikę fundamentalną, działania indywidualne, grupowe oraz zespołowe które są spójne z pracą nad konkretną fazą gry przypisaną do danego tygodnia.

 • Rozwój
 • Dydaktyka
 • Sport

CECHY SZKOŁY

POPULARNA EDUKACJA DLA TWOJEGO DZIECKA

Kampus SMS Rzeszów znajduje się z dala od centrum miasta, w malowniczej dzielnicy Rzeszowa, przy ulicy Miłocińskiej. Budynki Szkoły umiejscowione są w zabytkowym parku. W sąsiedztwie Szkoły znajdują się liczne obiekty rekreacyjne, z których, szczególnie w okresie wiosenno-letnim korzystają uczniowie i pracownicy szkoły. Są to min. stadnina koni, korty tenisowe, hala i boiska sportowe.

Z języka polskiego, język angielskiego i matematyki, które pozwalają wyrównać szanse edukacyjne.

Indywidualne traktowanie każdego ucznia umożliwia mu optymalny rozwój, dlatego ważne jest rozpoznawanie potrzeb dziecka i odkrywanie jego potencjału.

Budowanie dobrej relacji nauczyciel – uczeń oraz przyjaznego  klimatu i dobrej atmosfery.

W szkole funkcjonuje catering, który zapewnia smaczne, zdrowe posiłki przygotowane przez dietetyka.

Zawodnicy SMS Rzeszów brali udział w testach następujących klubów:

 • Wisła Kraków
 • Lech Poznańs
 • Pogoń Szczecin
 • Korona Kielce
 • Jagiellonia Białystok
 • Zagłębie Lubin
 • Widzew Łódź
 • Górnik Zabrze

NASZE WYDARZENIA

My wykonujemy całą pracę, Ty otrzymujesz wszystkie zasługi

Zmieniamy się dla WAS

Trening otwarty SMS Rzeszów

Zapraszamy dzieci z roczników 2007-2012 na dzień treningowy z SMS Rzeszów

Kuźnia Talentów

Ruszyła Kuźnia Talentów dla roczników 2011-12

Dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania

REKRUTACJA