Poniżej przedstawiamy relacje z weekendowych gier naszych drużyn SMS Rzeszów.

ROCZNIK 2007

• Mecz z DAPem Dębica został przełożony.

ROCZNIK 2008

• Pełna dominacja stali Rzeszów w tym meczu. Do przerwy po karnym przegrywaliśmy 0-1 i nic nie wskazywało na tak dotkliwą porażkę. Nastawienie mentalne do takich meczy trzeba trenować każdego dnia.
  • SMS Rzeszów – Stal Rzeszów 0-10

ROCZNIK 2009

• W sobotę rozegraliśmy wyjazdowe spotkanie z AP Stalowa Wola. Obrona w strefie wysokiej i ciągły atak na piłkę miały charakteryzować nas tego dnia. W pierwszej połowie drużyna gospodarzy czekała na nas w średniej strefie, a nam przez to brakowało odważnych decyzji i szukania podań otwierających drogę do bramki. W pierwszej części oddaliśmy tylko dwa strzały, które nie znalazły drogi do bramki. Na drugą połowę wyszliśmy z zamiarem lepszego akcentowania gry ofensywnej. Udało się to bardzo szybko, bo już w 5′ otworzyliśmy wynik. Kolejne akcje stwarzaliśmy coraz pewniej, czego przyczyną były kolejne 4 bramki. Chcemy popracować nad lepszym „wejściem” w mecz, aby całe 60 minut wyglądało jak np. 2. połowa w Stalowej Woli. Wielkimi krokami zbliżamy się do końca sezonu, więc będziemy mieli dużo czasu, aby zniwelować błędy
    AP Stalowa Wola  – SMS Rzeszów 0-5
  • W sobotę 30.10 w ramach okręgowej klasy C2, drużyna SMS 2009 wspierana przez zawodników SMS 2008 podejmowała na swoim boisku drużynę Plantatora Nienadówka. Pierwsza połowa meczu okazała się bardzo wyrównanym pojedynkiem, obie drużyny przez prawie pół godziny nie pozwoliły na poważniejsze zagrożenie własnych bramek. Na prowadzenie drużynę SMS wyprowadził Miłosz Gronko, niedługo później bramkarza rywali po dobitce strzału z rzutu wolnego pokonał Wiktor Mazur, jednak sędzia podjął kontrowersyjną decyzję o nie uznaniu bramki, gdyż mógł zaistnieć spalony. Przedłużyło to nadzieje Plantatora o uzyskaniu dobrego wyniku. Jednak tego dnia obrona i bramkarz SMS pozostali nieugięci. Druga połowa przebiegała już jednogłośnie pod dyktando naszej drużyny, Miłosz Schewe występujący na co dzień na pozycji bramkarza, w tym meczu wspomógł drużynę na pozycjach ofensywnych i dołożył dwa trafienia do protokołu meczowego. Mecz zakończył się wynikiem 6:0 dla SMS, cieszy na pewno czyste konto, drużyna wyciągnęła wnioski z poprzedniego spotkania z Plantatorem.
    SMS Rzeszów – Plantator Nienadówka 6-0

ROCZNIK 2010

• Kolejny bardzo dobry występ chłopców z rocznika 2010. Pomimo kilku nieobecności rozgrywamy bardzo dobre zawody z rówieśnikami z Budziwoja. Dobra kreatywna gra skutkuje dużą ilością sytuacji bramkowych. Dodatkowo cieszy fakt, że bramki strzelało aż 6 zawodników.
  • Grunwald Budziwój – SMS Rzeszów 1-10