Podsumowanie weekendowych gier

Poniżej przedstawiamy relacje z weekendowych gier naszych drużyn SMS Rzeszów.

ROCZNIK 2007

  • Mecz rozpoczął się od składnych akcji obu drużyn. Mogliśmy na samym początku objąć prowadzenie, lecz karnego obronił bramkarz Kolbuszowianki. Gdy zaczęliśmy uzyskiwać przewagę w posiadaniu piłki, przeciwnik nie mając argumentów w grze zaczął brutalnie faulować i spowodował, że 3 naszych zawodników jeszcze przed przerwą zakończyło mecz. Najdziwniejsze okazało się zachowanie sędziego, który twierdził, że są to faule na czerwone kartki, lecz nie może dać bezpośrednio, tylko po trzecim takim przewinieniu tego samego faulującego. Osłabieni kontuzjami byliśmy w stanie strzelić tylko jedną bramkę, strzelcem był Marek Janusz.
    Kolbuszowianka Kolbuszowa – SMS Rzeszów 4-1 (Janusz)

ROCZNIK 2008

  • Szymon Rączka mógł zostać bohaterem meczu. W 78 minucie Szymon miał świetną sytuację sam na sam lecz minimalnie nie trafił. Konsekwencja taktyczna pozwoliła wywieść punkt od wicelidera grupy.
    Siarka Tarnobrzeg – SMS Rzeszów 0-0

ROCZNIK 2009

  • Sobotni pojedynek z Karpatami rozpoczął się od ataków naszej drużyny która chciała narzucić swój styl co w większości meczu się udawało. Do przerwy zdobywamy dwie bramki po ciekawych rozwiązaniach naszych zawodników. Po przerwie staraliśmy się jeszcze bardziej zaakcentować pewne możliwości w grze czego efektem była trzecia bramka dla naszego zespołu. W końcowej części meczu w nasze działania wkradł się brak koncentracji i przy biernych działaniach obronnych tracimy bramkę po rzucie rożnym. Druga bramka dla gości to dobre skrócenie pola gry przez naszych zawodników zostawiając przeciwnika na pozycji spalonej lecz dla sędziego ten przepis w tym meczu nie obowiązywał Niemniej jednak powinniśmy nie dopuścić do zagrania tego podania więc nie zrzucamy tu winy na nikogo innego. Do końca meczu próbowaliśmy zdobyć kolejne bramki lecz brakowało odpowiednich zachowań w fazie ataku. Oceniając całościowo mecz w naszym wykonaniu był bardzo dobry zważywszy na brak chłopców którzy w tym dniu wzmocnili rocznik starszy oraz tych którzy leczą urazy. Po raz kolejny pokazujemy sporą głębie składu co jest dużym plusem w kontekście rozwoju grupy. Pracujemy dalej
    SMS Rzeszów – Karpaty Krosno 3-2

ROCZNIK 2010

  • Mecz rocznika 2010 w Lidze Podkarpackiej ze Startem Brzóza Stadnicka został przełożony na wtorek, natomiast w Klasie Okręgowej z Aramisem Niebylcem nie odbył się (brak drużyny przeciwnej).